Móda

Bude zima, bude mráz


S príchodom jesene  a zimy sa mení aj náš šatník. Asi sa neradi lúčime s ľahučkými materiálmi a kúskami oblečenia, ktoré nám robili spoločnosť a dobrú službu v teplých mesiacoch. Nástup chladných dní ale neznamená, že musíme chodiť oblečení ako „eskimáci“, a nemôžeme vyzerať dobre. S každou novou sezónou si módni návrhári pripravujú aj nové trendy v obliekaní, podľa ktorých sa veľa ľudí rado oblieka. Netreba sa ale striktne držať všetkých „dobrých rád“ a s každou sezónou meniť svoj šatník, aby sme išli s módou. Stačí jedna drobná módna vychytávka, a aj tak môžeme byť trendy.
 dívka v zimě
Čo zahreje a je in?
Na túto jesenno-zimnú sezónu si módni tvorcovia pripravili niekoľko noviniek, ale aj návrat k starému štýlu. Stačí si len správne vybrať a skombinovať s tým, čo už v šatníku máme. Čo je teda in?
·         Pohodlné svetre a pulóvre, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Zahrejú a vyzerajú dobre. Môžete si zadovážiť farebné a veselé kúsky, ale ako sa hovorí: „v jednoduchosti je krása“, preto zažiarite i v jednoduchých modeloch a prirodzených farbách ako je biela, krémová, telová či sivá.
elegantní dáma s deštníkem
·         Čo by to bola zima bez teplej bundy? Nie, bundy sa nemusia nosiť len na športové aktivity, ale sú príjemným spoločníkom v zimných mesiacoch kamkoľvek sa vyberiete. Kvalitné páperové bundy v pestrých farbách sú to pravé, čo potrebujete, aby vám v zime nebolo chladno.
·         Zamat už od pohľadu vyvoláva pocit tepla. Tento na dotyk veľmi príjemný a teplý materiál v pestrých farbách je v tejto zimnej sezóne novinkou, ktorú môžete nosiť na šatách, bundách alebo i obuvi.
·         Nikde nie je napísané, že s príchodom zimy musia dámy odložiť sukne a vrhnúť sa striktne na nosenie nohavíc. Peknou kombináciou sukne a teplého svetra alebo pulóvra dosiahnete ten správny efekt.
mladá dívka v květovaném saku
·         Teplé vlnené oblečenie a doplnky sú tiež in. Nielenže dobre vyzerajú, ale hlavne perfektne zahrejú aj v tých najkrutejších mrazoch.
·         Kvety a farebné aplikácie nemusia byť len ozdobou letného šatníka. Ich použitie na zimných kabátoch či svetroch vám prinesú príjemný pocit aj v zime.
·         80. roky sú späť. Teda aspoň čo sa týka širokých ramenných vypchávok, ktoré sa v zimnej sezóne vrátili do módy. Nie každému je tento trend po chuti, ale proti gustu…
Móda je pestrá aj napriek ročnému obdobiu, preto si stačí len správne vybrať.

Bude zima, bude mráz
3.4 (68%)5